Klip Çekimi

Pixels Yapım olarak Video Klip üzerinde profesyonel ekipman ve alanında uzman kadrosu ile bugüne kadar bir çok sanatçının video klibini çektik. Yapımlarımız birçok Ulusal seçkin televizyon kanalları ile birlikte, bölgesel, yerel ve uydu televizyonlarında yayınlandı. Pixels Yapım 4K (Ultra HD) Kameraları tecrübeli yönetmenleri ve uzman teknik ekibi sektörün öncü prodüksiyon şirketlerindendir.

Çekmiş olduğumuz klipler kendi teknik ekipmanlarımız ile çekilmektedir. Sektör içersinde hem teknik ekipman hemde bakış açımızı sürekli yenileyerek dijital platformlarda ki video klipleride sürekli mercek altında tutarak sanatçılarımıza daha profesyonel ve daha uygun bütçeler ile hizmet vermekteyiz.

Kendimize ait özel derinlik işlenmiş geniş GREENBOX stüdyomuzda da bir çok mekanı sizlere zahmetsiz şekilde getirebiliyoruz.(Greenbox Stüdyomuz perde olmayıp özel olarak tasarlanmış Hollywood stüdyo tipidir.

Fiyat politikamız en kaliteli işi en uygun bütçeler ile gerçekleştirmektir.

Greenbox Stüdyo

Stüdyomuz 5×6 metrelik L greenbox sahne üzerine kurulmuştur.

Greenbox Stüdyomuz özel derinlik işlenmiş tasarımı ile ve profesyonel üst ışıklandırması ile sizi hayallerinize mekanlara götürecektir.

Tek kişilik çekimden 6 kişilik oturum çekimine kadar genişlik sağlayan greenbox stüdyomuzda ferah ve profesyonel hizmetin kalitesini hissedeceksiniz.

Kesintisiz yüksek kalite canlı yayın yapabilen stüdyomuzda 4 ad kamera ile aynı anda çekim yapabilmekteyiz.

Stüdyomuzda tavan ışıkları haricinde 2 softbox 2 adet led panel ile ışıkla her alanı rahatlıkla aydınlata bilmekteyiz.

Özel olarak dekore edilmiş 130 metrekare genişliğinde kafe,ev kütüphane olarak tasarlanmış stüdyomuzu da bir çok panel,konferans, klip,dizi mekanı olarak kiralayabilirsiniz.

Sizlerin rahatlığı için makyaj ve giyinme odamızda bir çok çekim için farklı çekimlere zahmetsiz olarak erişebilirsiniz.

Ayrıca konuk odamız ve montaj odamızda rahatlıkla konuklarınızı ağırlayabilir. açık mutfağımızdan yararlanabilir. üretkenliğinizi üst seviyelerde tutabilirsiniz.

Eğitim ve Ders Videoları

Pixels Yapım;

Eğitim ve ders videoları ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreterek yanıt vermektedir. Bugün, Eğitim filmlerine çok farklı alanlarda ihtiyaç duyulmaktadır. Personel ve bayi eğitimi, uzaktan eğitim, ders videoları bunlardan bazılarıdır.

Pixels Yapım; çift kamera ile, slayt ve efektlerle zenginleştirilmiş eğitim videolarınızı hazırlamaktadır. İhtiyaçlar doğrultusunda green box tekniği kullanılarak, dersin içeriği daha aktif hale getirilebilir.

Eğitim ve ders videoları çekiminde ses ve görüntü kaydı profesyonel kalitede yapılmaktadır. Ders ve eğitim videoları menülü DVD ortamında teslim edilmektedir.

Düğün Hikayesi

Mutluluğunuzu paylaşacak doğru kişiyi bulduğunuz zaman, hayalinizin düğününü yapmak için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Profesyonel düğün hikayesi çekimleri ile bu anları ölümsüzleştirmek artık düğün öyküsü ile mümkün. Sevdikleriniz ile beraber eşsiz bir düğün klibi hazırlamak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmenizde fayda var. Havaların ısınması ve çiçeklerin açması ile beraber evlilik hazırlıkları yapanların sayısındaki artış, doğru zamanın geldiğine işarettir. Sizlerde unutulmayacak bir düğün yaşamak ve ilerleyen yıllara bu anıları taşımak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Youtube Video Çekimi

Youtube’a da artık diğer reklam mecraları gibi üzerine strateji geliştirilmesi gereken bir video tanıtım ve reklam platformu olarak bakılıyor. Bir çok insanın hobisi ya da işi gereği içerik ürettiği, kurumların ise ciddi anlamda dijital pazarlama platform olarak kullandığı Youtube’a artık uzaktan bakmak imkansız.

Peki bir video prodüksiyon firması olarak biz bu işin neresinde yer alıyoruz?

Yeni nesil video prodüksiyon firması Pixels Yapım; markanız, ürününüz veya şirketinizin tüm kurumsal video ihtiyaçlarını karşılarken günümüzün trendlerini de takip etmeyi bırakmıyor ve size Youtube’da da yalnız bırakmıyor. Youtube platformu için fikir, senaryo, içerik stratejisi geliştirme, içerik üretimi, prodüksiyon, video çekimleri, post prodüksiyon, hatta paid ads ve hesap yönetimi aşamalarında sizlere profesyonel destek sağlıyor.

Küçük bir işletmeniz mi var? Ya da sadece Instagram’dan satış yapıyorsunuz ama reklam için profesyonel video çekimine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Dert etmeyin, çekinmeden bizimle iletişime geçin. Birlikte çalışmasak bile sizleri bu konuda yönlendirebiliriz.

Orta veya büyük ölçekli bir şirketin video pazarlamaya mı ihtiyacı var? Biz zaten bunun için buradayız. Halihazırda video işinin ustasıyken bir de platformun ihtiyaçlarını çok iyi anlayan ve sizinle çalışmayı kalpten isteyen ekibimiz de var. Bize ulaşın, sizleri tanımayı çok isteriz.

Youtube Stüdyo Kiralama

İçerik üretenler için Youtube stüdyo kiralama paketlerimiz ve youtuberlar için saatlik stüdyo kiralama hizmeti için uygun bir stüdyomuz daha oldu. Kiralık video stüdyomuz özel derinlik işlenmiş Greenbox’dır İsteğe bağlı olarak greenbox, siyah, gri fon uygulanabilir.

İsterseniz ekip ve ekipman dahil, isterseniz sadece ekipman yada sadece stüdyo da kiralayabilirsiniz. Çekim sonrasında isterseniz profesyonel kurgu ve montaj hizmeti satın alabilirsiniz.

Saatlik olarak kiralanmaktadır:

Greenbox stüdyo ölçüleri: 3m. en x 5m boy x 4 m yükseklik

Makyaj alanı,mutfak ve dinlenme alanı, tuvalet, çay-kahve bulunmaktadır.

Kiralık Mobil Reji Hizmeti

Çok kameralı çekimlerde rejili bir çekim yapmak istiyorsanız mobil reji hizmeti ile sizlerin yanındayız. Çok kameralı çekimlerinizi ister rejili bir şekilde çekin ister bağımsız olarak çekip daha sonra montajda birleştirin.

Profesyonel ekibimiz ile rejili konser çekimi, konferans çekimi, seminer çekimi ve düğün çekimi yapmaktayız.

Kiralık Mobil Reji

Mobil Rejimiz Full HD çekimler yapabilmektedir. Rejimizde, Playout, Kayıt imkanı, İntercom, Full HD 5 Adet kamera ve 10,5 metre Jimmy jib bulunmaktadır. Rejimiz Tamamen Dijital (SDI) bir alt yapıya sahiptir.

Mobil Rejimizin yayınları canlı olarak Facebook, youtube ve instagram gibi sosyal medya ortamlarına aktarılabilmektedir.

Mobil Rejimiz ile Stüdyo dışı televizyon program çekim hizmetleri vermekteyiz.

Ürün Çekimi ve Katalog Fotoğraf Çekimi

Bilim ve teknolojide baş döndüren hızla ilerleyiş ürün pazarlama formatlarını da değiştirdi. Ciddi kurumlar ürünlerini pazarlayabilmek için internet sitelerini kullanmaya başladılar. İnternetten güvenli alış verişin önü da açılınca geniş kitlelere ulaşmak isteyen ürün sahibi firmalar internet üzerinden ürünlerini pazarlamaya başladılar. Ürün pazarlamak için ürün tanıtıcı birkaç cümle yazı yazmak elbette yeterli değil. Ürünün en can alıcı noktası ürün fotoğrafı… Profesyonel çekilmiş bir ürün fotoğrafı ürünün daha kolay satılmasında çok önemli bir rol oynuyor. Bunun farkında olan firmalar profesyonel ürün fotoğraflarını çektirmek için fotoğrafçılarla anlaşıyor. Cazip ücretlerle yapılan ürün çekimlerinin ardından ürünler tanıtıcı birkaç yazı ile ve profesyonel fotoğraflarla internet ortamına aktarılıyor. Ürün fotoğrafçılığı internetin her yere girmesiyle gittikçe yaygınlaştı. Ürün sahibi firmalar ürünlerini en iyi şekilde tanıtmak için ürün fotoğrafçılarına ihtiyaç duyuyorlar. Ürün ve katalog fotoğraf çekimi profesyonel her firmanın pazarlama için yaptığı en önemli yatırımlardan biridir. İster dijital ortamda ürün fotoğraflarını yayınlasınlar, isterlerse de katalog fotoğraf çekimi sonucunda bir katalog oluştursunlar, sonuçta profestonel şekilde şekilmiş ürün resimleri müşterilere ulaşmak için çok önemlidir.

Ürün Çekimi profesyonel bir iştir.

Ürünlerin cep telefonları ile amatörce çekilerek siteye konulması ürünlerin satışında olumlu bir etki oluşturmayacaktır. Ürünün kaliteli ve ucuz olması internet ortamında satışı için yeterli değildir. Ürün hakkında müşteride olumlu bir izlenim bırakmanın yolu ürünün görselliğini profesyonelce ön plana çıkarmaktır.

Greenbox Stüdyomuzda ürünlerinizi profesyonel fotoğraf makinaları ile müşterilerinize ulaştırmanız sizi diğerlerinden farklı yapacaktır.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi için iç mekan,dış mekan ve greenbox stüdyo alternatiflerimizi mutlaka değerlendirin.

Drone ile Havadan Video ve Fotoğraf Çekimi

Türkiye’deki birçok firmayla beraber yapmış olduğumuz Havadan video ve fotoğraf çekimleri, sayısız çalışma ve tecrübeyle sizlerleyiz…

Canlı Yayın Stüdyo Kiralama
Greenbox Çekim ve Prodüksiyon
Greenbox Stüdyo ve Beyaz Sonsuz fon
Profesyonel Youtube TV kanalı kurulum, içerik ve çekim
Youtube Video Prodüksiyonu
Youtube Kanal Kurulumu
Youtube Stüdyo ve Greenbox çekimleri
Youtube Canlı Yayın
Dış çekim ve Canlı Yayın
Kurumsal Tanıtım Filmi
Firma Tanıtım Filmi Çekimi
Ürün tanıtım videoları
Ürün resim çekimleri
 
Video Basın Bülteni
Yönetici video çekimleri
Video CV
Sosyal Medya Video Prodüksiyonu
Eğitim filmleri
Akademi Videoları
Uzaktan Eğitim Filmi Yapımı
Etkinlik, SEMİNER , TOPLANTI çekimleri
Klip Çekimi Reklam Prodüksiyonu
Sinema ve TV Reklamları
TV Reklam Prodüksiyonu
Online Reklam Web Reklamı
E-ticaret Videoları